O nás

Provedeme kompletní instalatérské, plynařské a topenářské práce ve vašem rodinném nebo bytovém domě. Podle vašich představ zrekonstruujeme koupelnu nebo kuchyň, provedeme i výměnu stoupaček. Vlastníme kamerový systém, kterým lze okamžitě odhalit funkčnost potrubí. V případě zjištěných nedostatků navrhneme konkrétní řešení k odstranění daného problému. V rodinných domech nainstalujeme a připojíme podlahové topení či solární zařízení. Můžete nás zavolat, jestliže potřebujete instalovat nový spotřebič, vyměnit karmu nebo wawky a nebo jen potřebujete opravit vodovodní kohoutky.

Pro vodoinstalaci, plynoinstalaci, kanalizaci a pro topné systémy používáme materiály, které odpovídají platným normám a předpisům.

V naší nabídce najdete i výměnu kotle na tuhá paliva, provedeme i rekonstrukci kotle tak, aby splňoval nároky na účinnost a emise oxidu uhelnatého. Určitě jste seznámeni s tím, že kotle 1 a 2 emisní třídy jsou již považovány za zastaralé a od roku 2022 nebude možné je používat. V současné době se vyrábějí kotle s 3,4 a 5 emisní třídou, které již splňují přísné ekologické normy. Pokud se nemůžete rozhodnou, jaký kotel by vaší domácnosti vyhovoval, zavolejte a mi vám podle propočtů doporučíme vytápění, které bude pro vás výhodné a bude splňovat veškeré požadované parametry.

Vážíme si našich zákazníků, jsme profesionálové, tak že svoji práci odvádíme vždy v plné kvalitě.